O nas

Kilka słów o nas

Fabryka Paragon Carpet Tiles to jeden z liderów angielskiego rynku wykładzin dywanowych w płytkach, członek National Floorcoverings Group.

Paragon produkuje nowoczesne i ciekawe wzorniczo płytki dywanowe, a każda kolekcja oferuje inwestorom, architektom i projektantom wnętrz, niemalże nieskończony wybór zestawień kolorystycznych, faktur i wzorów odpowiednich do każdego zastosowania obiektowego.

Dodatkowo płytki dywanowe Paragon odznaczają się jedną z najniższych w Europie emisją dwutlenku węgla. Dla firmy Paragon dbałość o środowisko i wysoką jakość produktu jest bardzo ważna, dlatego stale inwestują w zaawansowaną produkcję i procesy, co zapewnia najwyższy standard produkcji.

Fabryka Paragon posiada w swojej ofercie:

- Płytki dywanowe z ocena "A" BRE

- Neutralne pod względem emisji związków węgla

- Nowoczesne wzornictwo

- Najwyższy standard obsługi

Dostarczamy produkt wytworzony w Wielkiej Brytanii, który osiąga najwyższą jakość i standardy użytkowe na rynku obiektowych płytek dywanowych.

Nie tylko dostarczamy produkty przyjazne dla środowiska, ale zapewniamy również jego ochronę na całej długości łańcucha produkcyjnego.

Produkujemy szeroki i nowoczesny asortyment płytek dywanowych ukierunkowanych na wzornictwo spełniające każdą specyfikację.

 

Na terenie Polski wyłącznym dystrybutorem fabryki Paragon Carpet Tiles jest firma Polflor sp. z o.o.